Bij wie kan ik terecht?

Contactpersonen Basisschool en Voorschool Elout


Maillijst leerkrachten

 

De leerkrachten zijn voor alle zaken aangaande de leerlingen en of onderwijs inhoudelijke vragen de eerste contactpersoon waar u mee in contact treedt.

 

 

Groep 1

Lisa Kisoentewari

l.kisoentewari@bselout.nl

 

 

Groep 2

 

Lolita Hew A Kee

l.hewakee@bselout.nl

Sandra de Jong

 

Groep 3

Annette Overdijkink

a.overdijkink@bselout.nl

 

 

Groep 4

Gabriella Loupattij-Versteeg

g.loupattijversteeg@bselout.nl

 

 

Groep 5

Irice Ramdien

i.ramdien@bselout.nl

Corrie Augustijn

c.augustijn@bselout.nl

Groep 6

William Best

w.best@bselout.nl

Groep 7

Chain Fa Chang

f.chang@bselout.nl

 

Shama Mangroe

s.mangroe@bselout.nl

Groep 8

Thomas Schuurman

t.schuurman@bselout.nl

Nieuwkomers 3/4/5

Tamar-Loe Bruning

t.bruning@bselout.nl

 

Lydia Moinat

l.moinat@bselout.nl

Nieuwkomers 6/7/8

Ariëtte Vermeulen

a.vermeulen@bselout.nl

 

Lydia Moinat

l.moinat@bselout.nl

 

   

Plusklas

Sylvia Schinkel

s.schinkel@bselout.nl

BEVO

Johanna Teekman

j.teekman@bselout.nl

Gym

Timo Kesseler

t.kesseler@bselout.nl

 

contactpersoon

Voor wat?

Wie?

mailadres

Intern begeleider

-(onderwijskundige) schoolse zaken

-vragen over opvoeding (zij verwijst u mogelijk door)

-aanvraag bij het Jeugdsportfonds en andere gemeente instanties

-contact met externen

Natasja Laan

n.laan@bselout.nl

 

Administratief medewerker/ management-ondersteuner

-ziek melden/ te laat komen

-diverse betalingen

-naschoolse activiteiten

-festiviteiten

-maken van afspraken met werknemers van de school

-alle vragen waarop u niet direct weet wie u moet bereiken

-overblijf

-voorschoolse opvang

Anja Geus

a.geus@bselout.nl

 

Vertrouwenspersoon van de school

-vertrouwelijke klachten over schoolse zaken

 

Thomas Schuurman

t.schuurman@bselout.nl

 

 

Ouder- en kindadviseur

-informatie over begeleiding van kinderen en ondersteuning thuis

Anika Lips (ouder-en kind adviseur)

a.lips@oktamsterdam.nl

06-52892198

 

 

     

ICT coördinatoren

-informatie aangaande website / facebook

William Best

Lisa Kisoentewari

w.best@bslout.nl

l.kisoentewari@bselout.nl

 

 

     

Ouderraad & Oudervereniging

-meehelpen en meedenken over activiteiten binnen en buiten de school.

Anja Geus

(namens de ouders)

a.geus@bselout.nl

 

Oudercontact medewerkers

informatie over en organiseren van:

-bijeenkomsten in de ouderkamer

-VVE thuis

-kijkochtenden/open middagen

-ouderavonden

Vanuit Impuls:

Malika Azaoumi en/of

Najlae Ben Kaddour

Vanuit school:

Gabriella Loupattij-Versteeg

 

malika.Azaoumi@impuls.nl

najlae.BenKadour@impuls.nl

 

g.loupattijversteeg@bselout.nl

Directie Elout

-verlof aanvragen

-problemen die niet opgelost kunnen worden in samenwerking met de leerkracht

-vragen of opmerkingen over de schoolgids, jaarplanning en formatie

Hanife Sak

directie@bselout.nl

 

 

Mocht u iemand van bovenstaande lijst willen spreken dan graag van te voren een afspraak maken per mail of via de Administratie